Житомир Live

   

22 вересня 2017
19:22 - Павло Дзюблик Вітаю головного лікаря Татуру Віктора Євгеновича та колектив Комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги Коро...

Вітаю головного лікаря Татуру Віктора Євгеновича та колектив Комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги Коростишівського району" з обновкою-новеньким авто, яке було придбано за субвенцію з держбюджету, яку заклад отримав за мого сприяння у 2017 році.
Нагадую, що в поточному році медична сфера є пріоритетною для мене. По 250 тис.грн. отримали всі ЦРЛ та Центри ПМСД з 7 районів мого виборчого округу.
Кожен керівник закладу-головний лікар міг самостійно ви...значитися з тим, що для очолюваного ним закладу є найнеобхіднішим та спрямувати кошти саме на це придбання.
Також в 2017 підтримую напрямок позашкілля-спрямував по 100 тис.грн. на кожен район, бо наші таланти не мають умов, аби підтримувати та розвивати свої здібності.
Серед минулорічних пріоритетних напрмків - дитячо-юнацькі спортивні школи, що освоїли по 100 тис.грн.кожна на спортивний інвентар, а їх 9 у семи районах мого виборчого округу.
Постійно працюю над питанням енергозбереження закладів соціальної сфери, як це не складно дається, але над ремонтом доріг, комп'ютеризацією закладів освіти та ін.
Тож тільки вперед! Дякую, що запросили і нехай довго служить.

( Павло Дзюблик )
17:01 - Павло Дзюблик З робочим візитом перебував у м.Коростишів. Хто б що не говорив, але позитивні зміни є і завжди приємно бачити на території Житоми...

З робочим візитом перебував у м.Коростишів.
Хто б що не говорив, але позитивні зміни є і завжди приємно бачити на території Житомирської області, а тим більше свого виборчого округу, побудовані нові об'єкти, старі, але відремонтовані, простежувати як слугують на користь громади нові придбання. З'являється певне відчуття гордості, що до деяких з цих змін ти маєш безпосереднє відношення і для цього прикладено колосальну працю, якої, як правило, ніхно не бачить. Але як прикро, к...оли надбання громади-це не щось особливе та цінне-це "ніщо" в очах деяких людей. Лише місяць, як встановлено спортивний майданчик у м.Коростишів. Ми не перерізали з Олегом Цимбалюком та небайдужими підпримцями міста, які допомогли облаштувати територію та встановити тренажери кольорової стрічки - цей майданик відкрили діти, бо він облаштований для них.
І ось сьогоді, коли я приїхав подивитися на наше спільне надбання я побачив, що одне з кілець хтось хотів зрізати.
Що далі? Зруйнувати чи взагалі знищити? Ламати - не будувати!
Сказати, що я здивований? Так. Я багато бачив, але не перестаю дивуватися цинізму, притаманному деяким людям.
Маю надію, що здоровий глузд переможе. І армія тих, хто будує, переможе одиниці тих, хто здатен лише руйнувати.

P.s. під словом "переможе" розуміти "перевиховає".

( Павло Дзюблик )

21 вересня 2017

20 вересня 2017

19 вересня 2017

18 вересня 2017

17 вересня 2017

16 вересня 2017

15 вересня 2017
Найактуальніші новини Житомир та Житомирської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Житомира, репортажі з місця подій Житомира, економіка Житомирської області, політика Житомира, культурне життя, спорт в Житомирі.

 

 

 

 

Copyright © 2017 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS