Житомир Live

   

14 вересня 2019

13 вересня 2019

12 вересня 2019

11 вересня 2019
17:37 - Antonina Vishnevska Корейський Традиційний Сад та Тиетський сад у Ботанический сад им. М.Гришка, г.Киев Корейський сад був розроблений на честь 20-річ...

Корейський Традиційний Сад та Тиетський сад у Ботанический сад им. М.Гришка, г.Киев

Корейський сад був розроблений на честь 20-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною і Кореєю. Це копія саду, який знаходиться в палаці Чандгук (в 1997 р визнаний частиною всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО).

В експозиції Корейського саду представлена копія пагоди, в якій бували корейські королі....
Сад обгороджений парканом, який прикрашений зображенням "чотирьох граціозних благородних рослин": бамбук, орхідея, слива і хризантема.

Поруч з Корейським садом розмістили Тибетський сад, підійти до нього можна по сходах. На схилі відразу ж видніється величезна тибетська ступа, яку встановили на постаменті. Вона зроблена з червоного граніту, який привезли з Житомира.

Ступня очищає від пороків. В буддизмі цей елемент служить для збереження миру і добра у Всесвіті і допомагає людям жити в гармонії з собою. А ще завдяки ступі можна очиститися від різних вад і розвинути в собі доброту.
13 кілець на куполі тибетської ступи символізують стільки стадій просвітління, скільки може досягти людина.
У Тибетському куточку, в альтанці, майстри проводять заняття з медитації, яка надає розуму ясність і заспокоює людину. Відвідувачі ботсаду можуть просто сісти, щоб відпочити після прогулянки садом.

( Antonina Vishnevska )

10 вересня 2019

09 вересня 2019
Найактуальніші новини Житомир та Житомирської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Житомира, репортажі з місця подій Житомира, економіка Житомирської області, політика Житомира, культурне життя, спорт в Житомирі.

 

 

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS