На Львівщині перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні

09 червня 2023 19:20:00    

Яакко Лехтовірта.

Як розповів очільник області, Пан Посол під час зустрічі наголосив, що Фінляндія підтримує вступ України у ЄС і всіляко допомагатиме нам реалізуватись на міжнародній арені, а також представив нового почесного консула Фінляндії у Львові – Олега Дріня.

Також під час зустрічі начальник Львівської ОВА Максим Козицький розповів, що у нашу область почали прибувати люди, які постраждали через підрив Каховської ГЕС. Окрім того, на Львівщині живе багато вимушених переселенців, які перебралися до нас раніше. Відтак, гостро стоїть потреба забезпечити житлом всіх, хто цього потребує, а також розширити ліжкову мережу у лікарнях та соціальних закладах. Пан Посол зазначив, що врахує цей наш запит під час планування майбутньої співпраці. Підкреслив, що Фінляндія намагається надавати якомога більше допомоги Україні та в жодному разі не планує зменшувати її обсяги.

«В України та Фінляндії багато спільного. В обидвох наших держав є протяжний кордон з країною-агресором. Наші народи дуже працьовиті і знають ціну незалежності. Дякуємо дружній Фінляндії, що вона разом з нами у цій боротьбі. З такою підтримкою і з такою вірою ми точно не схибимо», – наголосив очільник області.

Львівська ОВА

Запис На Львівщині перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні спершу з'явиться на Про Захід.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS