Житомир Live

   

23 травня 2017

22 травня 2017

21 травня 2017
08:44 - Ігор Мосійчук Доброго ранку, чарівне Полісся! В дорозі на Рівне зайшов на сайт ridni.org і довідався, що найбільше Мосійчуків мешкає саме в цьом...

Доброго ранку, чарівне Полісся!

В дорозі на Рівне зайшов на сайт ridni.org і довідався, що найбільше Мосійчуків мешкає саме в цьому місті. На другому місті по кількості Мосійчуків наша столиця Київ а на третьому Житомирщина де народився і виріс мій батько.
Рівненщина і Житомирщина - наше Полісся прабатьківщина слов'ян це моя маленька етнічна батьківщина де знаходиться коріння мого роду.

...

Бережіть, вивчайте і шануйте свій Рід як основу української Nації!

( Ігор Мосійчук )

20 травня 2017
23:50 - Олексій Ленський Підсумовуючи сьогоднішній робочий, але радикально насичений подіями день, хочу подякувати всій Житомирській радикальній команді Ол...

Підсумовуючи сьогоднішній робочий, але радикально насичений подіями день, хочу подякувати всій Житомирській радикальній команді Олега Ляшка за їх ефективну роботу в розбудові партії.
З ранку організована нарада з районними організаціями, за пудсумками якої зроблені висновки, підбиті підсумки, заслухані звіти про роботу депутатів від Радикальної партії Олега Ляшка.
Окрема подяка Олевському, Радикальному батальйону за ефективну організацію свята 1305 річчя Олевська, яке відвідав мій колега Денис Силантьев.
Валерий Шлянин, Наташа Белова, Сергей Крамаренко, Ігор Романський, Владислав Савіцький, Катя Дацьо, Таня Бялковская, Павел Цивинский, Петро Камінь-Василь Остапчук, Володимир Рабош, Виктор Шапорда дякую вам за чудовий та насичений подіями і позитивом день.

( Олексій Ленський )

19 травня 2017
Найактуальніші новини Житомир та Житомирської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Житомира, репортажі з місця подій Житомира, економіка Житомирської області, політика Житомира, культурне життя, спорт в Житомирі.