Житомир Live

   

26 лютого 2017

25 лютого 2017
22:21 - Володимир Арешонков Свято Масляної - це не лише свято проводів зими та зустрічі довгоочікуваної весни, це не лише свято, коли можна скуштувати гори с...

Свято Масляної - це не лише свято проводів зими та зустрічі довгоочікуваної весни, це не лише свято, коли можна скуштувати гори смачнющих млинців, це, перш за все, свято пробудження весни в душі кожного із нас, прощення один одного перед Великим постом.
Яскравим прикладом того, як колоритно українці зустрічають весну, стало свято Масляної, проведене в с.Гулянка Коростенського району, яке входить до складу новоутвореної Ушомирської об'єднаної територіальної громади на чол...і з Малою Л.Р. Саме Людмила Рафаїлівна стала ініціатором заходу та звернулася до мене за допомогою, яку разом із друзями з задоволенням надав (музичний супровід, підвезення, дипломи та грошові премії усім колективам-учасникам).
Не менш яскравим та цікавим було свято Масляної в м.Овручі, куди завітав на запрошення міського голови Коруда І.Я.
Щиро дякую всім за надзвичайну атмосферу та смачні млинці. Зі святом!

( Володимир Арешонков )
17:19 - Andrey Melnychenko 24 февраля. Мой родной город Коростень, ГДК. Через 2 часа после возвращения из путешествия по Азии мне вручили диплом и награду по...

24 февраля. Мой родной город Коростень, ГДК. Через 2 часа после возвращения из путешествия по Азии мне вручили диплом и награду победителя городского рейтинга "Гордость города-2016" в номинации "Герой нашего времени". Было очень приятно получить награду от родного города.

( Andrey Melnychenko )

24 лютого 2017
20:34 - Володимир Арешонков Коростень. "Гордість міста" - 2016. Вітаю переможців, пишаюся вами, пишаюся нашим славетним містом....

Коростень. "Гордість міста" - 2016. Вітаю переможців, пишаюся вами, пишаюся нашим славетним містом.

( Володимир Арешонков )
13:05 - Александр Колибабчук 24 лютого. "Несмачна Зупинка". Планшети депутатам замість піддонів для житомирян. Ганьба!...

24 лютого. "Несмачна Зупинка". Планшети депутатам замість піддонів для житомирян. Ганьба!

( Александр Колибабчук )

23 лютого 2017
10:51 - Роман Мусійчук Колесопад в маршрутках продовжується! Маршрутка "Житомир - Баранівка", сьогодні приблизно в обід недалеко від Баранівки маршрутка,...

Колесопад в маршрутках продовжується!
Маршрутка "Житомир - Баранівка", сьогодні приблизно в обід недалеко від Баранівки маршрутка, скоріше "скотовозка" яка прямувала в місто Житомир на рівній дорозі при швидкості руху десь 70-80 км/на годину відвалилися задні колеса. Пасажири в "скотовозці" згадали усі молитви, адже так маршрутка без колес проїхала понад 200 метрів черкаючи задньою частиною асфальт! ( саме головне то що там розміщені газові балони) і в кінці - кінців вилетів...ши на зустрічну смугу зупинилася! Водій колеса шукав у лісі!! Уявіть колеса у лісі!!! Обійшлося без постраждалих!

В мене просте питання до Ігор Гундич ТА Роман Крисюк, ДЕ ВАША АНОНСОВАНА БОРОТЬБА З ПЕРЕВІЗНИКАМИ І ЇХ СКОТОВОЗКАМИ!! Ви гляньте на фото тієї маршрутки, нею тільки дрова возити і курей на базар! Потрібна знову трагедія щоб раз і назавжди покінчити з такими горе - перевізниками? Повторю маршрут "Баранівка - Житомир" державний номер маршрутки АМ 0274 АА, перевізника вичислите з такими даними думаю!

( Роман Мусійчук )

22 лютого 2017
10:45 - Сидір Кізін Житомирська "Свобода" на Марші!...

Житомирська "Свобода" на Марші!

( Сидір Кізін )

21 лютого 2017
19:09 - Ігор Артюшенко Щодо оприлюдненого СБУ відео сьогодні. Інформації витікло багато, бо видно довготривалий і цілеспрямований підтривний план дій агр...

Щодо оприлюдненого СБУ відео сьогодні.

Інформації витікло багато, бо видно довготривалий і цілеспрямований підтривний план дій агресора і місцевих зрадників, а не конкретний захід.
Тому про Житомирський БЮТ, Порто-Франко, Львів, "Соціальне Запоріжжя" та особливі статуси для кількох областей etc акцентую пізніше.
А почну з кінця....
Вмикайте відео з 6.40

https://www.youtube.com/watch?v=TmPH-8Nro1o

Тема - подання законопроекту щодо підтримки російської мови.
Отже, як видно з фото, законопроект було подано 26.12.16
Автор один - мажоритарник з Мелітополя Є. Балицький (Оппоблок)

Потім було активне поширення у ЗМІ, в тому числі - в російських ЗМІ.

17.02.17 - на сесії Мелітопольської міської ради депутати проголосували звернення на підтримку цього законопроекту. Проголосували, звичайно, силами депутатів від Оппоблоку. Доречі, з порушенням процедури та регламенту - видно, що дуже треба було прийняти це рішення.

Але після сьогоднішнього брифінгу Голови СБУ та Генпрокурора цей законопроект був знятий з розгляду. Чомусь))

Висновки робіть самі. Фото нижче.

( Ігор Артюшенко )
Найактуальніші новини Житомир та Житомирської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Житомира, репортажі з місця подій Житомира, економіка Житомирської області, політика Житомира, культурне життя, спорт в Житомирі.

 

 

 

 

Copyright © 2017 strichka.com
E-mail: info@mass-media.info
Powered by QCMS