Житомир Live

   

23 березня 2017
00:08 - Павло Дзюблик І на завершення сьогоднішнього дня хочу Вам розповісти про робочу зустріч з Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном....

І на завершення сьогоднішнього дня хочу Вам розповісти про робочу зустріч з Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном.
Серед ключових питань, яі обговорили:
-ремонт автомобільної дроги Р-28 " Житомир - Виступовичі",
-будівництво Рижанського мосту (Хорошівський район),
-стан автошляхів Житомирської області в цілому та можливі варіанти його покращення,...
-технічне забезпечення райавтодорів.
Приємно, що Міністр готовий до діалогу і не лише розуміє про що іде мова, а й знає як зарадити нашим проблемам щодо якості автодоріг.
На моє запрошення Володимир Омелян наступого четверга-30 березня 2017 року-з робочою поїздкою відвідає Житомирщину.
Дякую за розуміння.
Працюємо далі.

( Павло Дзюблик )

22 березня 2017
18:27 - Александр Колибабчук 22 березня. Житомир ординський. Ростуть ларочки як гриби! (вул. И.Кочерги)....

22 березня. Житомир ординський. Ростуть ларочки як гриби! (вул. И.Кочерги).

( Александр Колибабчук )
12:01 - Павло Дзюблик Шановні друзі. Коростишівському Народному аматорському хору "Ветеран" на цьому тижні виповнюється 30 років. Отож, у неділю, 26 б...

Шановні друзі.
Коростишівському Народному аматорському хору "Ветеран" на цьому тижні виповнюється 30 років.
Отож, у неділю, 26 березня на 12.00, запрошую всіх любителів хорового співу до Черняхівського районного будинку культури відсвяткувати цю знаменну дату.
"З якого дива Коростишівський Народний хор святкує своє 30-річчя в Черняхові?" -можливо, запитаєте ви. Відповім. Справа в тому, що голова Коростишівської РДА Купрійчук категорично відмовив учасникам хору в наданні пр...иміщення й в допомозі по організації свята.
Шановний пане Купрійчук, запрошую вас приєднатися до дійсно знаменної події в житті Коростишівського району.
P.S. Не забудьте грамоту...

( Павло Дзюблик )

21 березня 2017

20 березня 2017
19:22 - Павло Дзюблик Сьогодні, спільно зі своїм колегою народним депутатом України Вадимом Кривенком, мали робочу нараду у Міністерстві екології та при...

Сьогодні, спільно зі своїм колегою народним депутатом України Вадимом Кривенком, мали робочу нараду у Міністерстві екології та природних ресурсів України з Дмитренком Геннадієм Васильовичем, Державним секретарем Міністерства.

Одним із ключових питань, яке обговорювали, стало будівництво, реконструкція, капітальний ремонт очисних споруд у містах, селищах Житомирської області.

Напрацювали чіткий алгоритм дій на державному рівні та на місцях, аби у 2017 року усі кошти, спрямован...і на даний вид робіт, були своєчасно використані.

Сподіваюся, що керівники з семи районів Житомирщини, які були запрошені на дану нараду, усвідомлюють важливість питання та докладуть максимум зусиль задля реалізації Проектів, так як співпрацю у Міністерстві гарантують.

( Павло Дзюблик )
08:38 - Роман Бочкала На выходных заехали в Коростень. Самобытный городок. Столица древлян. Когда-то княгиня Ольга спалила сей град. За непокорность мес...

На выходных заехали в Коростень. Самобытный городок. Столица древлян. Когда-то княгиня Ольга спалила сей град. За непокорность местного князя Мала. Кстати соседний Малин назван в его честь. Не знал... Здесь до сих пор сильны древлянские традиции. Их всячески стараются подчеркнуть. Красивейший каньон, впечатляющий памятник Малу на горе. Тризуб, как символ УНР, между прочим, был провозглашён именно в Коростене. Здесь же, до поры до времени, проходила западная граница СССР. Уютн...ый ресторан Колыба порадовал хорошей кухней и низкими ценами. А отдельно хочу остановится на командном пункте Скала. Его построили в 1937, а рассекретили только в 2005м. Да и то не полностью. Все документы хранятся в российском Подольске. Объект полностью функционален. Способен уберечь от любых бомбежек и даже радиационной пыли. Исправны все механизмы. Находясь в КСП над вами будет 1,5 метра железобетона, 17 м гранита и 6 глиняно-песочной насыпи. Долбали гору методом подрыва. Иначе никак. Внутри восстановлено как внутреннее содержание комнат, в том числе для допросов НКВД, так и экспозиции различных видов вооружения и боеприпасов. Есть и совсем свежие - из АТО. У входа - танки и гаубицы. В общем есть на что посмотреть. И дорога от Киева вполне приличная. Рекомендую.

( Роман Бочкала )
08:15 - Григорій Тіміш На Житомирщині ще з 12 березня дорожні служби ціщодобово на найгірших ділянках доріг займаються ремонтом.......

На Житомирщині ще з 12 березня дорожні служби ціщодобово на найгірших ділянках доріг займаються ремонтом....

( Григорій Тіміш )

19 березня 2017
23:47 - Дмитро Кичук Сегодня в городе Радомишль Житомирской области начинает работу Общественная приемная ГР при ЖОДА при активном участии ГО Радомишля...

Сегодня в городе Радомишль Житомирской области начинает работу Общественная приемная ГР при ЖОДА при активном участии ГО Радомишляне. Модератор работ приемной Щипанский Дмитрий.
Были представители ГР делегированные официально головою ГР при ЖОДА Стельмахом В.И.. Депутаты местных Советов. Представители АТОшников и активисты Обсуждались вопросы организации работы, Выпуск регионального печатного органа.

( Дмитро Кичук )
11:07 - Павло Дзюблик Продовжуємо цикл навчально-виховних поїздок школярів з Житомирської області до м.Києва. Як завжди гостинно їх зустрічає Національн...

Продовжуємо цикл навчально-виховних поїздок школярів з Житомирської області до м.Києва. Як завжди гостинно їх зустрічає Національний музей історії України у Другій світовій війні. Ми невипадково обрали саме цей музей, адже оновлені експозиції дають можливість довивчити історію та провести паралель із подіями сьогодення. Над цим працюють і екскурсоводи, готуючи до таких зустрічей нові презентації та кінохроніки.
Я переконаний, що ці екскурси в минуле сприятимуть формуванню у наших дітей поваги та терпимості до учасників бойових дій XX та XXI століть.
В ці вихідні столиця зустрічала школярів з м.Коростишева.

( Павло Дзюблик )

18 березня 2017
10:25 - Дмитро Кичук « … прости їм Господи, бо не відають, що творять, а якщо і відають – все одно прости…» Радомишль місто для собак, чи для дітей!? М...

« … прости їм Господи, бо не відають, що творять, а якщо і відають – все одно прости…»

Радомишль місто для собак, чи для дітей!?
Маємо таку інформацію від інформаційного вісника №1 «Радомишль- наш дім».
Прийнято 9 програм:...
- «Програма підтримки обдарованих дітей на 2016-2020 роки» з фінансуванням 5 тисяч гривень;
- «Програма регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Радомишль та селі Глухів-1 на 2016-2020 роки» з фінансуванням 15 тисяч гривень.
Порівняємо, що важливіше. ДІТИ чи СОБАКИ?
І спробуйте проконтролювати кошти.
Знайдіть тих собак!?
І запитайте дітей!
Шановна ВЛАДА нас закликає «Читай, думай, дій»
Прочитаємо, думаємо, діємо.
Навіщо нам талановиті діти?
Їх треба виховувати, лікувати, кормити, надати освіту, потім житло, роботу.
Розвиваємо у Громади низьку самосвідомість, та самооцінку, занепад духовного світу школяра.
Навіщо Радомишльській громаді талановиті діти?
Очільники влади дивиться на чужих дітей зверхньо, як на потенційних повій та наркоманів.
Убити у дітей людяність та талант, наплювати в душу, а що потім…?
А потім вони здадуть нас до психоневрологічного інтернату, а там закопають на кладовищі, навіть без домовини. Закопають як собаку, у кращому випадку замотають у старе простирадло.
Адміністрація кладовища поставить вбиральню. ТАК! ТАК! Туалет на міському кладовищі стоїть на КОСТЯХ померлих.
І ці діти яких ми «ВИХОВАЛИ», «РОЗВИЛИ у них ТАЛАНТИ» підуть справляти свої фізіологічні потреби прямо на наші могили.
Ми з Вами не даємо нашим дітям право на гідне життя вони заберуть у нас право на гідну смерть. Вам не страшно?
Стандартний конформізм, ілюзія добробуту на фундаменті якого формується психологія «натовпу» дуже вигідна для любої тоталітарної ідеології.
Може вже прийшов час, щось змінити у себе у місті?
Об’єднуватись та співпрацювати !!!
Прийшов час самим творити своє місто. І нам вибирати - зі своїми дітьми чи собаками?
«Влада наїлася і бреше,
а бреше як недоведи…»

( Дмитро Кичук )

17 березня 2017
16:05 - Володимир Арешонков Ми живемо в такий час, що, на жаль, дуже рідко чуємо на свою адресу гарні слова, особливо від сторонніх людей. А статус "народний ...

Ми живемо в такий час, що, на жаль, дуже рідко чуємо на свою адресу гарні слова, особливо від сторонніх людей. А статус "народний депутат" вже апріорі викликає в людей негатив, або ж розповсюджене означення : "Всі вони однакові"... Нічого не вдієш, як би не старався працювати, але на об’єктивну оцінку годі очікувати. А тому відреагував здивуванням на лист, пересланий мені Головою Верховної Ради. Не чекав таких простих зворушливих слів на свою адресу. Зізнаюсь, овруччанин Володимир Дмитрович, і стривожив, і засоромив у доброму розумінні... Почав читати слово за словом, і чомусь переповнювало відчуття, що наприкінці має бути щось погане ... Але цього разу відчуття підвело :).
Може й не скромно, усе ж приємно...Ділюсь з вами, мої друзі.

( Володимир Арешонков )
Найактуальніші новини Житомир та Житомирської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Житомира, репортажі з місця подій Житомира, економіка Житомирської області, політика Житомира, культурне життя, спорт в Житомирі.