Житомир Live

   
20:10 - Павло Дзюблик Нещодавно активістами ГО "Екологічна варта Житомирщини" було виявлено сітки у річці Візня поблизу с.Ворсівка Малинського району і ...

Нещодавно активістами ГО "Екологічна варта Житомирщини" було виявлено сітки у річці Візня поблизу с.Ворсівка Малинського району і це ще й під час режиму тиші!
З'ясувалося, що серед браконьєрів - школярі місцевої школи.
Звісно, що заборонені знаряддя лову хлопцям ніхто не віддав. Натомість, я придбав юним риболовам вудки.
Адже вважаю, що ми маємо підтримувати хоббі наших дітей, але за потреби, як цього разу, пояснювати їм що можна робити, а що категорично заборонено.
Маю надію, що цей урок матиме виховний момент і школярі зроблять висновки та не нищитимуть, а берегтимуть природу.

( Павло Дзюблик )
12:37 - Володимир Литвин ЖИВЕМО – ДОКИ ПАМ’ЯТАЄМО Цю очевидну істину особливо виразно віддзеркалюють після великодні дні, коли люди масово відвідують на кл...

ЖИВЕМО – ДОКИ ПАМ’ЯТАЄМО

Цю очевидну істину особливо виразно віддзеркалюють після великодні дні, коли люди масово відвідують на кладовищах тих, хто пішов із життя, наочно передають своїм нащадкам естафету пам’яті.
На них, як ніде, майже фізично відчуваєш невблаганну ходу часу, марність усієї суєтності. А також зустрічаєш односельців, яких життя розкидало по світах, але які, мов лелеки, неодмінно повертаються до отчих порогів, бодай на мить, щоб доторкнутися до найдорожчого і ...безповоротно втраченого.
Мабуть як й інші, гадав, що батько буде жити вічно та відкладав наші більш тривалі розмови на майбутнє. Тепер пізно…
Зустрічі та спілкування з людьми дедалі більше зводяться до нарікань на погіршення життя. Особливо дратують їх декларації про реформи та їх вражаючі результати. Насправді все лише погіршується.
Безгрошів’я і бездоріжжя, безробіття і сплеск злочинності, недоступність лікування і ліків, особливо на фоні заяв щодо програми «доступні ліки». На традиційне запитання «Як справи», зараз вже прийнято відповідати – «Буде гірше».
Зокрема, підвищення зарплати педагогам не погасило їх нерозуміння експериментів під виглядом глибокої реформи в освіті. Особливе занепокоєння викликають наміри ліквідації інтернатів під приводом недопущення дальшої ізоляції окремих категорій дітей від соціуму. Скажімо, що буде з Новоград-Волинським інтернатом, у якому навчається та проживає 150 дітей з багатьох районів Житомирщини. Так, всі вони мають батьків. Але питання, що це за сім’ї? І чи отримають вони в них те, що отримують в цьому закладі? І чи будуть вони відвідувати школи за місцем проживання батьків? І чому, наприклад, дівчинка після складної операції у Києві повернулась в інтернат, а не до батьків для продовження реабілітації? І чому, врешті-решт, не цікавляться думкою тих, хто фактично заміняє таким діткам батьків?
Історія знає, що вийшло із спроб залізною рукою загнати людей у щастя…
Пропоную відео з порадами, щоб вистояти, не зламатися і жити, а також фотографії з округу.

( Володимир Литвин )
12:06 - Igor Pirozhok СПАСИТЕ ЧЕСТНОГО ЧЕЛОВЕКА ОТ ПРОИЗВОЛА ПОЛИЦИИ И СБУ, (прошу максимального репоста) Ко всем активистам, честным людям, руководител...

СПАСИТЕ ЧЕСТНОГО ЧЕЛОВЕКА ОТ ПРОИЗВОЛА ПОЛИЦИИ И СБУ,
(прошу максимального репоста)
Ко всем активистам, честным людям, руководителям медицины и депутатам.

Сегодня стало известно что органами открыто криминальное дело в отношении семейного врача Ничипорука Сергея Ивановича ( г.Бердичев)....
Причина якобы подделка и неправомочное выписка справки о болезни.
Суть дела такова. 28.03.2017 года я Пирожок Игорь Николаевич не смог принять участие в заседании суда по причине болезни. лечюсь с 2014 года всей семьей у этого врача.
Суд должен был состояться в 14.00. Справка была выдана утром. В 16.00 ко мне домой приехал консилиум врачей с представителями СБУ и Полиции ( две машины), которые зафиксировали . что я нахожусь дома. что лечусь. принимаю медикаменты, у меня давление 216 на 120, состояние болезненное. Приступы сердца и сердечные заболевания просматриваються по амбулаторной карте с 2007 года . со всеми заключениями, кардиограмами.
Однако это не помешало СБУ и полиции начать преследование врача.
Сегодня мне ОТКАЗАЛИ не просто заверить справку , а вообще сказали - не лечитесь у нас больше, потому что ЗАПРЕТИЛА ПРОКУРАТУРА И СБУ.
Телефонное право в действии. Черт со мной, но человека надо спасать.
Прошу максимального репоста и помощи от всех. Преследование начато по указанию начальника Бердичевского Отдела ГУНП в Житомирской области Ольги Зинченко и при поддержке СБУ.
Прошу не за себя. За честного, верующего человека.

( Igor Pirozhok )

23 квітня 2017

22 квітня 2017

21 квітня 2017

20 квітня 2017
14:55 - Nick Davydiuk Чому керівнику Борисполя ХАБАР від лоукоста та лобізм монополій важливіше, ніж дешеві авіалінії для українців??? Голова Борисполя ...

Чому керівнику Борисполя ХАБАР від лоукоста та лобізм монополій важливіше, ніж дешеві авіалінії для українців???

Голова Борисполя запропонував Ryanair аеропорт в Гостомелі..
http://www.epravda.com.ua/news/2017/04/20/624060/

...

з таким менеджментом, цього голову самого треба перевести в Гостомель..

замість того щоб відстоювати інтереси пасажирів.. він відстоює інтереси монополістів і олігархів!!!

в Борисполі стоять не задіяні, а практично заморожені два термінали.. третій працює із навантаженням не більше 30%.. і він хоче сотні тисяч пасажирів направити в Гостомель??? на військовий аеродром?

а пустуючий Бориспіль й надалі залишити в безмежне управління МАУ та чиновників казнокрадів....

в той час як мільйони українців роблять паспорти, що аж питання черг обговорюютьь і вирішують на Кабміні.. вони там в Борисполі вирішили збити трохи кеша із ірландського перевізника.. використовуючи мільйонний туристичний тренд українців, які воліють полетіти уже цієї осені до ЄС..

так, слід визнати що дуже рідко лоукости літають із центральних аеропортів у розвинених країнах.. але той рівень розвитку авіа ринку, який є у нас сьогодні.. залишає не просто бажати кращого, а демонструє рівень розвитку найгірших африканських "демократичних республік".

і в той час як Бориспіль пустує, його слід завантажувати.. заробляючи на потоці пасажирів та мережах Duti Free.. здаючи в оренду не порожні зали.. а заповнені мільйонами туристів..

в той час, коли прийдуть інші авіалінії і виникне конкуренція, із ірландцями можна буде переглядати умови.. і відправляти їх у більш віддалені від столиці аеропорти.. типу Гостомеля, Житомира чи Чернігова.. бо і Лутон у Лондоні не на крайній станції метро..

але наразі керівникам таких стратегічних інфрастуктурних об'єктів, варто думати не про власні кишені та кишені тих хто його поставив.. а більше про інвестиційне обличчя України та інтереси власних громадян.

свого часу, через корупційні "благі інтереси" київськиїх чиновників, на ринок НЕ зайшла ІКЕА, не впустили STARBUCKS та HSBC.. тому сьогодні, знаходячись у стані війни, економічній та бізнесовій депресії, втрачати таких партнерів смертельно не безпечно.. і ставити корупційні інтереси чиновників вище інтересів людей не бажано.. бо чиновникам і політикам, це може надто дорого коштувати в результаті!!!!!

п.с, краще, щоб в краіні були доступні, дешеві сучасні сервіси.. як от перельоти, банківські послуги, житло, одяг та автомобілі.. а не чиновники мільярдери..

( Nick Davydiuk )

19 квітня 2017

18 квітня 2017
12:18 - Olya Kudinenko Миллион! Вы подарили мне миллион гривен на день рождения! Миллион на покупку незарегистрированных в Украине лекарств для онкобольн...

Миллион! Вы подарили мне миллион гривен на день рождения! Миллион на покупку незарегистрированных в Украине лекарств для онкобольных детей.

Честно, миллион для меня это те самые «500 эскимо», которые на вертолете привозит волшебник. Только волшебников оказалось почти тысяча, а «мороженое» для некоторых детей – это лекарства, с помощью которых они борются за свои жизни и за свое детство.

В апреле фонд «Таблеточки» заплатил 332 137 гривен и оплатил детям препараты для основного... курса химиотерапии и для поддерживающих блоков. Лекарства получили:

Инна, 7 лет – 1 упаковку Дексаметазона, гормональный препарат
Маша, 4 года - 2 упаковки Космегена, противоопухлевый препарат
Маша, 7 лет – 3 упаковки Меркаптопурина, противоопухлевый препарат
Паша, 1.5 года – 4 упаковки Меркаптопурина, противоопухлевый препарат
Кирилл, 5 лет – 3 упаковки Меркаптопурина, противоопухлевый препарат
Максим, 1.5 года – 3 упаковки Меркаптопурина, противоопухлевый препарат
Игорь, 6 лет – 1 флакон Онкоспара, противоопухлевый препарат
Аделина, 4 года – 5 флаконов Темодала, противоопухлевый препарат
Серафима, 7 лет – 5 ампул Эрвиназы, противоопухлевый препарат
Ярослав, 11 лет – 4 упаковки Ланвиса, противоопухлевый препарат
Андрей, 15 лет – 4 упаковки Натулана, противоопухлевый препарат

Эти дети проходят лечение в Житомире, Полтаве, Чернигове, Днепропетровске, Кировограде и Киеве. И эти же дети получат еще больше лекарств благодаря вам и такому прекрасному подарку. Миллион сам по себе ничего не значит. Но он приобретает смысл, превращаясь в препараты, которые помогут детям.

Спасибо вам! Я мечтала и очень боялась ставить такую амбициозную цель. Я никогда еще не собирала столько лично. И важнее всего для меня оказался не вызов «найти миллион», а понимание того, что вы поддерживаете тяжелобольных детей. Для меня это условная «страховка»: если что-то плохое случится, то каждый человек рядом превратится в супермена и поможет.

Вы – помогаете. Вы – оплачиваете лекарства. Вы – боретесь вместе с теми, кто проходит тяжелейшую химиотерапию и последствия лечения. Вы – всегда рядом.

Спасибо вам. Этот миллион – бесценен.

( Olya Kudinenko )

17 квітня 2017
Найактуальніші новини Житомир та Житомирської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Житомира, репортажі з місця подій Житомира, економіка Житомирської області, політика Житомира, культурне життя, спорт в Житомирі.