Житомир Live

   

20 січня 2017
22:42 - Володимир Арешонков У кожного свої пріоритети: частина політиків полетіли інавгурувати американського Президента, проігнорувавши робочий день і заключ...

У кожного свої пріоритети: частина політиків полетіли інавгурувати американського Президента, проігнорувавши робочий день і заключне засідання Ради. Їх можна зрозуміти, адже навряд чи в житті випаде ще така нагода зробити селфі на фоні одного і найяскравіших і найдорожчих шоу світу. Це як природне явище - затемнення місяця чи рух комети, що відбувається раз на 50 чи 100 років.
Я ж після закриття пленарного засідання вирушив на концерт «Різдвяні зустрічі», що відбувся в столи...чному Будинку вчителя за участі моїх творчо обдарованих земляків.
Хор мармонів на церемонії інавгурації це, очевидно, круто і помпезно, як і все в Америці, і в Європі, там це природно, рівень життя суспільства дозволяє...А як же Україна, як же відповідальність, як же державницька позиція, хто ж тут буде працювати на благо, на добробут, на авторитет держави? Цікаво, хтось зустрічав у передвиборчих програмах кандидатів у нардепи обіцянку відпочивати на найдорожчих курортах, відвідувати масштабні представницькі тусовки і шоу замість роботи в парламенті? ... Та нехай...
«Різдвяні зустрічі»? Не шоу, не феєрія, а приємний для душі ковток чистого поліського співу і музики...
Цей концерт - яскравий фінал новорічно-різдвяних свят і продовження дружніх відносин земляків-поліщуків, організуваний Коростенським відділенням земляцтва житомирян під гаслом "Єднаймося, бо разом ми – сила!"
Фотозвіт додаю

( Володимир Арешонков )

19 січня 2017
12:37 - Roman Sinicyn Знайомтесь це Славік. Тобто це паспорт Славіка. Вячеслава Францовича Пашковського.... Вибачте за таке фото, іншого немає. Вячесла...

Знайомтесь це Славік.

Тобто це паспорт Славіка.

Вячеслава Францовича Пашковського.

...

Вибачте за таке фото, іншого немає.

Вячеслав правильно конспірується у мережі (або не користується нею) і інших фото знайти не вдалось (буду вдячний якщо в кого є). Хоча ми перешерстили багато, у тому числі профайли дружини і дітей в соцмережах.

Слава - начальник Управління особового складу ГУНП у Житомирській області.
До цього очолював управління кримінальної поліції у Житомирській області (!!!).
Ось його декларація.
https://declarations.com.ua/…/nacp_22bc3329-fcda-40ad-abae-…

Це великий начальник обласного рівня. Мощний такий.

Все б нічого, але 1 січня екіпаж Патрульна поліція Житомира зупиняє автомобіль VW Passat B5 за кермом якого знаходиться особа з явними ознаками алкогольного сп'яніння (порушення мови,запах алкоголю з порожнини рота, порушення координації рухів).
Водій не пред'являє жодних документів але пред'являє оперативний талон.
Задуватись в драгер відмовляється, веде себе неадекватно.

Копи виявились впертими, блокують авто, і викликають на місце представника внутрішньої безпеки ГУНП у Житомирській області (який так і не приїхав).

Через деякий час, коли на місце події приїхав начальник моніторингу та командир роти, водій службового автомобіля Фольксваген погодився пройти освідування на стан спяніння, але у лікаря нарколога.

Даного водія доставили до Житомирського обласного наркологічного диспансеру (ЖОНД), де було встановлено його особу.
У ЖОНДі у Слави взяли кров за його бажанням, після чого він почав вихвалятися копам, що йому нічого не буде, що він вирішить це питання з головним лікарем ЖОНДу.

Справа в тому, що мають місце непоодинокі випадки, коли підміна аналізів на ЖОНДі не дозволяє притягнути до відповідальності винних осіб.

Впевнений що даний керівник вирішить так що за результатами аналізу у нього алкоголю в крові не буду виявлено. Схема дуже проста через 1-2 дні, коли він тверезий він знову приїзджає до ЖОНДУ і здає вже чисту кров, з якої і зроблять потрібний аналіз.
Така схема працює і працювала у всіх диспансерах (де підмінюють кров, де мочу) за фіксовані суми грошей.

Житомирські журналісти, а можете трохи побомбити запитами ваш ГУНП і і управління охорони здоров'я з приводу цього Славіка?

І да. Репост робить паспорт Славіка знаменитим )

( Roman Sinicyn )

18 січня 2017
10:53 - Павло Дзюблик Нарешті зрушилося з місця питання щодо ремонту дороги Р-28: Виступовичі (на м.Мозир) – Житомир (через м.Овруч). Я щиро радий тому,...

Нарешті зрушилося з місця питання щодо ремонту дороги Р-28: Виступовичі (на м.Мозир) – Житомир (через м.Овруч). Я щиро радий тому, що мої численні депутатські звернення та запити не залишилися поза увагою.

Вчора відбулася чергова тематична зустріч з Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном, начальником служби автомобільних доріг у Житомирській області Олегом Антонюком.

Дана дорога, що побудована на початку ХХ століття, лише піддавалася частковому ремонту, який ни...ні вже не дає ніякого результату, бо ямковість зашкалює.

Вважаю, що краще якісно зробити один раз, ніж витрачати бюджетні кошти на постійну і безрезультатну боротьбу з ямковістю.

На даний час б'єкт включено до проекту плану на 2017 рік з поточного середнього ремонту по всій протяжності. Справа за малим), знайти кошти на проведення ремонтних робіт.

Але і це можливо, якщо маєш однодумців, які розуміють, яка це проблема для жителів населених пунктів, що розташовані вздовж дороги, що належать до Житомирського, Черняхівського, Хорошівського, Коростенського, Овруцького районів Житомирської області, водіїв, що ризикують автомобілями та людським життям, бо якість дорожнього полотна безпосередньо впливає на аварійність. Крім того, варто врахувати потребу у сполученні, починаючи з півдня України і до півночі нашої держави, з Республікою Білорусь, адже дана дорога є найкоротшим шляхом, тому має і стратегічне значення, бо покращення її якості дозволить збільшити товарообіг між сусідніми країнами.

Отже, причин для того, щоб нарешті відремонтувати цю дорогу є багато, шлях один – дотиснути це питання, тож працюю далі.

( Павло Дзюблик )

17 січня 2017

16 січня 2017
14:35 - Kostiantyn Stogniy Внимание! Фото не для слабонервных (серьезно!). 3 года спецслужбы и силовики "наводят порядок" с бурштыновой мафией. Неужели это м...

Внимание! Фото не для слабонервных (серьезно!). 3 года спецслужбы и силовики "наводят порядок" с бурштыновой мафией. Неужели это малый срок? Но порядка как не было, так и нет. Даже, некоторые (кто в теме) утверждают, что теперь просто произошел передел. И одних крышевателей сменили другие. И ладно бы шило на мыло.. Но все эти переделы - это всегда чьи-то жизни. Сегодня полночь в Олевске, Житомирская область. Центр, парковка возле кафе. Подъехили три машини, в том числе микро...автобус. Выскочили "залетные", предлагавшие по хорошему "крышу" бурштынокопателям, кинули гранату и начали расстреливать местных. Больше десятка раненых, один - погибает в больнице. Среди раненых есть неместные, в больнице персонал перепуган. Как и положенно в "зрелом гражданском обществе и при прозрачной работе правоохранителей", которым, конечно же скрывать нечего - журналистов не пускают. Но корреспонденты Надзвычайных Новын "не пальцем деланы". Уже успели отправить в редакцию материалы. Планируем в вечернем эфире прямое включение с места события. Вокруг Олевска - блок-посты, введен план Сирена, те, кто был ранен несущественно - прячутся.

( Kostiantyn Stogniy )
Найактуальніші новини Житомир та Житомирської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Житомира, репортажі з місця подій Житомира, економіка Житомирської області, політика Житомира, культурне життя, спорт в Житомирі.